تبلیغات
بیو گرافی بازیگران ایرانی, گالری عکس بازیگران,معرفی فیلم, - جنیفر لوپز درباره مشکلی که دخترش داشت حرف زد
بیو گرافی بازیگران ایرانی, گالری عکس بازیگران,معرفی فیلم,
جدیدترین عکسهای بازیگران,بازیگران,زن،مرد,بازیگران خارجی,بازیگران داخلی

جنیفر لوپز درباره مشکلی که دخترش داشت حرف زد!

جنیفر لوپز درباره مشکلی که دخترش داشت حرف زد!
فقط چند روز از تولد دوقلوهای جنیفر گذشته بود که این خواننده موفق روی سر دخترش..

این خواننده مشهور هالیوود در مصاحبه ای که با "سی ان ان" انجام داد درباره مشکلی که برای دخترش پیش آمده بود صحبت کرد. فقط چند روز از تولد دوقلوهای جنیفر گذشته بود که این خواننده موفق روی سر دخترش ، امی ، یک برآمدگی کشف کرد.
او گفت:"خیلی خوب به یاد دارم که وقتی احساس کردم فرزندم یک مشکل بزرگ دارد از شدت ناراحتی دلم می خواست بمیرم ."
"وقتی متوجه شدم که روی سر دخترم یک برآمدگی وجود دارد با نگرانی به مارک نگاه کردم و به او گفتم : ما باید یک دکتر خبر کنیم. من واقعا" ترسیده بودم و مارک هم وحشت زده بود زیرا هر دوی ما فکر می کردیم که وقتی ما در کنار بچه ها نبودیم حتما" یک نفر دخترمان را روی زمین انداخته است ...خیلی خوب به یاد دارم که با ترس و نگرانی مارک را نگاه کردم و به او گفتم: اگر امی خوب نشود هیچ وقت خودم را نمی بخشم . مارک هم گفت:من هم هرگز خودم را نمی بخشم ... . اگر این مشکل حل نمی شد هیچ کدام از ما نمی توانستیم خودمان را ببخشیم و به زندگی عادی برگردیم."
جنیفر گفت:"خوشبختانه این مشکل خیلی زود حل شد."
"همیشه با خودم فکر می کنم که اگر من متوجه این مشکل نمی شدم چه اتفاقی می افتاد ؟اگر ما به امکانات پزشکی عالی دسترسی نداشتیم چه بلایی سرمان می آمد؟ اگر به عنوان یک مادر متوجه می شدم که مشکل بزرگی برای فرزندم پیش آمده اما کاری از دستم بر نمی آمد و نمی توانستم این مشکل را حل کنم ، چه می شد؟"


طبقه بندی: جنیفر لوپز، 
برچسب ها: جنیفر لوپز، بازیگران خارجی، بازیگران جدید خارجی، بازیگران هالیوود، بازیگران سینما ی جهان، بازیگران تلوزیون بین المللی، بازیگران زن خارجی، بازیگر زن، عكس بازیگران زن، عكس بازیگران، گالری عكس بازیگران، عكس جدید بازیگران، آتلیه بازیگران، ژست بازیگران، بازیگران تاپ، بالیوود، بیو گرافی بازیگران خارجی، اخبار تاپ سینمای جهان، اخبار بازیگران هالییود، جنیفر،
ارسال توسط م رضایی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
Translator
See this page with Your language
امکانات جانبی
پیوند های روزانه

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ